Tlačové správy WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 17.8.2017

Tokio / Bratislava, 21. 7. 2016Tlačová správa

SVETOVÁ PREMIÉRA KONCEPTU MALÉHO CROSSOVERU MPV NA MEDZINÁRODNOM AUTOSALÓNE V INDONÉZII 2016 V GAIKINDO

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) predstaví vo svetovej premiére koncept malého crossoveru MPV na Medzinárodnom Autosalóne v Indonézii 2016*. Koncepčné vozidlo z dielne troch diamantov v sebe spája húževnatosť vozidiel kategórie SUV s univerzálnosťou vozidiel typu MPV.


*: Pre viac informácií kliknite na http://indonesiaautoshow.com/gaikindo-indonesia-international-auto-show-2016/

Nové koncepčné vozidlo Mitsubishi Motors bude ťažiť zo širšej karosérie a optimalizovaného usporiadania priestoru, vďaka ktorým sa vo veľkoryso navrhnutom interiéri pohodlne prepraví až sedem cestujúcich. Predná časť vozidla je skonštruovaná v súlade s novým dizajnérskym jazykom Mitsubishi Motors v tvare Dynamického štítu (”Dynamic Shield”), ktorý je vizuálnym vyjadrením jeho funkcie ochrany pasažierov ako aj samotného vozidla. Tento unikátny crossover / MPV predstavuje spojenie funkčnosti vozidiel typu SUV s prvkami SUV stylingu ako sú hlboko zasadené predné a zadné blatníky, ktoré vyjadrujú stabilitu a veľkorysú svetlú výšku vozidla, a ktoré dodávajú elegantne tvarovanej karosérii s voľne plynúcou líniou športový charakter.

Spoločnosť MMC vytvorila špeciálnu web stránku s nasledovnou URL adresou, ktorá bude obsahovať rôzne informácie o vystavených modeloch Mitsubishi Motors na Medzinárodnom Autosalóne v Indonézii 2016 v GAIKINDO:
http://www.mitsubishi-motors.com/en/events/motorshow/2016/ims2016/


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk