Tlačové správy WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 23.7.2017

Born / Bratislava, 2. 2. 2016Tlačová správa

MITSUBISHI MOTORS NA ŽENEVSKOM AUTOSALÓNE 2016

Po nabitom roku, kedy spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) v Európe predstavila okrem iného dva nové modely (Novú L200 5. generácie a nový Outlander 2016) a súčasne oznámila návrat do motoristického športu (Outlander PHEV na rally súťaži Baja Portalegre 500), sa MMC bude aj tento rok sústrediť na dobrodružnú povahu svojej modelovej rady SUV - v súčasnosti aj do budúcna ...

... Ako dôkaz tohto úsilia sa na 86. ročníku medzinárodného ženevského autosalónu* predstaví hneď niekoľko inšpirujúcich ukážok:


eX Concept: Koncepčné vozidlo eX Concept, ktoré sa počas minuloročného autosalónu v Tokiu stretlo s vrelým prijatím zo strany odbornej verejnosti ako aj návštevníkov, stelesňuje predstavy Mitsubishi Motors o budúcom kompaktnom SUV, ktorého ostré karosárske línie v štýle "shooting brake" ukrývajú vysoko výkonný elektrický pohon novej generácie, ktorý by mal ponúknuť reálny dojazd 400 km.

*www.salon-auto.ch


Vývojové štúdie L200 a ASX: Úplne nové vývojové štúdie, vychádzajúce z modelov L200 a ASX 2017, cielia predovšetkým na "mestských dobrodruhov", pričom sa snažia skĺbiť tradičný robustný charakter SUV z dielne Mitsubishi Motors s výrazným módnym stylingom exteriéru (unikátna šedá metalíza, žiarivé oranžové akcenty a čierne kolesá z ľahkých zliatin).


ASX 2017: Po svetovej premiére v novembri 2015 na autosalóne v Los Angeles prichádza do Európy modernizované Mitsubishi ASX, ktoré predstavuje ďalšiu interpretáciu novej vizuálnej identity spoločnosti MMC, označované ako "Dynamic Shield" (t.j. Dynamický štít)

Na tohtoročnom ženevskom autosalóne sa súčasne predstaví úplne modernizovaný model Space Star / Mirage 2016, a to len niekoľko týždňov po európskej premiére na autosalóne v Bruseli (model je v ponuke iba na vybraných trhoch).


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk