Tlačové správy WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 23.7.2017

Tokio / Bratislava, 26. 11. 2015Tlačová správa

Mitsubishi Motors Thailand dosiahlo významný míľnik 4 milióny vyrobených vozidiel

Spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oznámila, že Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh), jej výhradný distribútor a výrobca v Thajsku, v novembri pokoril hranicu štyroch miliónov vyrobených vozidiel. Pri tejto príležitosti usporiadali MMC a MMTh v Thajsku slávnostnú ceremóniu za účasti predstaviteľov thajskej vlády a ďalších významných hostí vrátane prezidenta a COO spoločnosti Mitsubishi Motors Corporation Tetsura Aikawu.


Počas slávnostnej ceremónie Aikawa uviedol: "Som veľmi rád, že môžem spolu s Vami osláviť dosiahnutie pozoruhodného míľniku štyri milióny vozidiel vyrobených spoločnosťou MMTh. Chcel by som týmto vyjadriť svoju úprimnú vďaku thajskej vláde a všetkým zúčastneným stranám za ich neutíchajúcu spoluprácu a podporu, ktorú poskytujú spoločnosti MMTh. Aj naďalej budeme pokračovať v našich aktivitách v Thajsku, ktoré sú kľúčové pre náš biznis. Náš cieľ je vyrábať vozidlá prekračujúce očakávania zákazníkov a rozširovať naše aktivity v súlade s thajským automobilovým priemyslom."

Spoločnosť MMTh bola založená v januári 1987 a ako najväčšie zámorské výrobné centrum spoločnosti Mitsubishi Motors Corporation aktívne pôsobí v oblasti výrobného a exportného biznisu spoločnosti MMC. MMC posilní svoje výskumné a vývojové aktivity napojené na výrobné centrum v súlade s rozšírením výrobných kapacít s cieľom aj naďalej posilňovať kvalitu a obchodovateľnosť vozidiel vyrobených spoločnosťou MMTh.

Profil Mitsubishi Motors Thailand (MMTh)

Založenie:január 1987
Sídlo:88 Moo, Phaholyothin Road, Klongnueng, Klongluang, Pathumthani 12120
Výrobný závod Laem Chabang:199, Moo 3, Laemchabang Industrial Estates, Tungsukhla, Sriracha, Chonburi, 20230
Predstaviteľ:Morikazu Chokki, President & CEO
Kapitalizácia:7 miliarda THB
Zamestnanci:cca 7 400
Vyrábané modelyZávod č.1: Lancer EX, Pajero Sport (Montero Sport/Nativa)
Závod č.2: Triton (L200), Pajero Sport (Montero Sport/Nativa)
Závod č.3: Mirage (Space Star), Attrage (Mirage G4)

Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk