Tlačové správy WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 19.8.2017

Bratislava, 21. 10. 2013Tlačová správa

PRÍPRAVA NA ZIMU V SERVISOCH A PREDAJNIACH MITSUBISHI

Každé vozidlo vyžaduje pre spoľahlivú prevádzku pravidelnú starostlivosť. Preto pripravilo Mitsubishi Motors pre všetkých majiteľov vozidiel s logom troch diamantov špeciálnu jesennú servisnú akciu platnú do 20. decembra 2013.


Vďaka zvýhodnenej ponuke náhradných dielov a príslušenstva tak budú mať zákazníci svoje vozidlo dokonale pripravené na nadchádzajúcu zimnú sezónu. Pri využití aktuálnej kampane a registráciou do Mitsubishi Servis Klubu navyše získajú zadarmo liter motorového oleja Mitsubishi pre svoje vozidlo v jeho špecifikácii.

Jesenné servisné menu Mitsubishi zahŕňa všetky dôležité položky, vďaka ktorým bude vozidlo pripravené na zimnú prevádzku, navyše s cenovým zvýhodnením. Zákazníci môžu využiť zľavu až 20 % na vybrané údržbové náhradné diely a príslušenstvo. V ponuke je samozrejme aj kompletný sortiment zimného obutia pre všetky modely Mitsubishi za zvýhodnené ceny, pri nadobudnutí zliatinových kolies so zimnými pneumatikami na obľúbený model Mitsubishi ASX teraz zákazníci ušetria až 725 EUR, pri modeli Mitsubishi Outlander až 1 167 EUR. V zimnom období príde majiteľom vozidiel Mitsubishi vhod aj ďalšie príslušenstvo z ponuky troch diamantov, ako napr. nezávislé kúrenie, vyhrievanie sedačiek s trojstupňovou reguláciou či predohrev paliva pre naftové motory.

Majitelia päť a viac rokov starých vozidiel Mitsubishi môžu využiť zľavy až 20 % na všetky originálne náhradné diely a príslušenstvo v rámci vernostného programu Bonus + .

Kompletná servisná ponuka sa nachádza na http://www.mitsubishimotors.sk/zimne-obutie-a-prislusenstvo.xhtml.

Mitsubishi Motors však myslí aj na tých, ktorí zvažujú kúpu nového vozidla. Preto pre svojich zákazníkov pripravilo mimoriadnu akciovú ponuku na najobľúbenejšie modely Mitsubishi.

Bestseller Mitsubishi ASX so spotrebou iba 5,6 l/100 km, inteligentným pohon 4x4 s možnosťou voľby režimu pohonu a s najväčším batožinovým priestorom vo svojej triede až 488l* si môžu zákazníci práve teraz zaobstarať za najvýhodnejšie ceny. Mitsubishi ASX vybavený úsporným benzínovým motorom 1.6 Mivec (86 kW / 117 k) je v ponuke so zľavou až 21% / 4.400 EUR s DPH, alebo so vznetovým motorom 1.8 DI-D (110 kW / 150 k) s voliteľným pohonom 4 x 4 so zľavou až 16% / 5.200 EUR s DPH.

Pokiaľ zákazníci uvažujú nad priestranným, bezpečným a úsporným vozidlom, na ktoré sa môžu spoľahnúť v každej situácii, je práve teraz najlepší okamih pre kúpu nového vozidla Mitsubishi Outlander 3. generácie s bohatou štandardnou výbavou, ktorý je dostupný už od 21 500 EUR. Mimoriadna ponuka platí aj na Mitsubishi Lancer s cenou už od 12 500 EUR, či na ikonu off roadu Mitsubishi Pajero so zľavou až 4 000 EUR. Kompletná zvýhodnená ponuka nových vozidiel sa nachádza na http://www.mitsubishimotors.sk/akciova-ponuka.xhtml.

* po úprave


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk