Tlačové správy WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 29.6.2017

Bratislava, 10. 4. 2013Tlačová správa

JARNÉ MENU V SERVISOCH MITSUBISHI

Mitsubishi Motors pripravilo pre všetkých majiteľov vozidiel s logom troch diamantov na kapote jarnú servisnú akciu zameranú na kontrolu vozidiel po tohtoročnej náročnej a dlhej zime. Táto bude prebiehať u participujúcich opravcoch Mitsubishi až do konca mája t.r..

Vďaka jarnému menu služieb tak budú mať zákazníci svoje vozidlo dokonale pripravené na nadchádzajúcu letnú sezónu. Pri využití jarnej servisnej ponuky navyše získajú poukaz na 50 % zľavu na originálnu olejovú náplň Mitsubishi.

Jarné servisné menu Mitsubishi zahŕňa všetky dôležité položky, vďaka ktorým bude akýkoľvek model Mitsubishi pripravený na prevádzku v letnej sezóne - ako napr. výmenu zimných pneumatík za letné, kontrolu tlmičov, výfuku, bŕzd, zavesenia kolies, geometrie, kontrolu opotrebovania stieračov a ich výmenu, údržbu a dezinfekciu klimatizácie, či výmenu peľového filtra, vyčistenie exteriéru, interiéru a ďalšie úkony.

Majitelia vozidiel Mitsubishi starších viac než päť rokov môžu teraz navyše využiť zľavy na náhradné diely v rámci vernostného PROGRAMU BONUS+. V jarnej ponuke participujúcich opravcov nechýba ani široký výber príslušenstva vrátane možnosti zväčšenia batožinového priestoru najobľúbenejších modelov Mitsubishi Outlander (zväčšenie až o 165 litrov) a Mitsubishi ASX (zväčšenie až na 488 litrov). Zákazníci môžu navyše využiť návštevu servisu ku skúšobnej jazde s  Mitsubishi Outlander 3. generácie, ktorý je teraz ako novinka v ponuke aj so zvýšeným výkonom motora na 132 kW / 180 k (pozn.: schválené príslušenstvo Mitsubishi - Rallitronic).

Medzi ďalšie benefity zákazníka Mitsubishi sa radí možnosť online objednania do ktoréhokoľvek servisu Mitsubishi na Slovensku prostredníctvom internetu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, v pohodlí domova či v kancelárii. Atraktívna je aj ponuka predĺženia záruky vozidiel Mitsubishi z 3 na 5 rokov, či bezplatná asistenčná služba.

Pre kompletnú jarnú servisnú ponuku kliknite na http://www.mitsubishimotors.sk/jarna-servisna-akcia.xhtml.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk