Tlačové správy WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 19.8.2017

Tokio / Bratislava, 23. 1. 2012Tlačová správa

AUTOSALÓN ŽENEVA 2012 - MITSUBISHI MOTORS PREDSTAVÍ DIZAJN BUDÚCEJ GENERÁCIE SVOJICH MODELOV

Po prvý raz v histórii si spoločnosť Mitsubishi Motors Corporation (MMC) pre predstavenie a uvedenie úplne nového vozidla vybrala Európu. Jeho svetová premiéra prebehne v marci na autosalóne v Ženeve. Nové prémiové vozidlo, ktoré je odrazom stratégie, inovácie a počiatku postupnej transformácie dizajnu značky Mitsubishi, bude v rámci jednotlivých európskych trhov postupne uvedené do predaja už v priebehu tohto roka.


 

Ďalšie generácie
Pre Mitsubishi Motors predstavuje odhalenie nového vozidla štart úplne novej generácie globálnych modelov, ktoré budú v súlade s ambíciami obchodného plánu "Jump 2013" pre zelenšie a globálnejšie Mitsubishi. Postupný prechod k novému dizajnu sa premietne do celého modelového radu osobných vozidiel, crossoverov a SUV z dielne Mitsubishi.

Tradícia
Nový smer dizajnu, ktorý sa ešte formuje, je navrhnutý ako otvorený koncept – musí byť dostatočne pružný, aby vyhovoval špecifickým požiadavkám nových vozidiel a zároveň zachoval tradíciu slávneho loga s tromi diamantmi.

Nový dizajn, ktorý je vycibrený a asertívny zároveň, je možné chápať ako nový výraz takmer storočnej tradície technológie Mitsubishi šitý na mieru dnešnej dobe. Ide o tradíciu, ktorej míľnikmi je nedávny príchod elektromobilu i-MiEV, čistého dieselového motora 4N1, „zelených“ plastov, a ktorá v budúcom roku nadviaže predstavením vlastnej inovatívnej technológie PHEV (Plug-in Hybrid Electric Vehicle), založenej na špičkovom know-how z vývoja elektromobilov, ktorého vyústením bolo vytvorenie i-MiEV.

Na ďalšie zmeny sa môžeme tešiť už čoskoro.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk