Tlačové správy WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 29.6.2017

Bukurešť, 7. 2. 2011Tlačová správa

Organizácia AUTOBEST oslavuje 10. výročie svojej existencie

Organizácia AUTOBEST, ktorá tento rok oslavuje 10. výročie svojej existencie pri tejto príležitosti ocenila viacerých vrcholových manažérov a PR predstaviteľov automobilových značiek, ktorísi prevzali mimoriadne ocenenie „10 Anniversary Diploma of Honor“. Tento diplom sa udeuje iba raz za desat rokov," uviedol na vysvetlenie prezident AUTOBEST p. Ilja Seliktar.

Medzi ocenenými sú aj predstavitelia značky Mitsubishi Motors.

Daniel Nacass, General PR Manager značky Mitsubishi Motors, uviedol: "Ďakujem porote AUTOBEST, pretože sme sa vďaka nej naučili mnoho o tomto regióne. Objavili sme tu veľký potenciál pre našu značku a aj vďaka tomu tu odvádzame veľmi dobrú prácu. Rozhodne nie je náhoda, že dnes je Poľsko našim tretím najdôležitejším trhom v celej Európe."

Prezident Mitsubishi Europe p. Akinori Nakaniši, zastupujúci najvyššieho predstaviteľa Mitsubishi Motors p. Osamu Masuka v Bukurešti, ďalej uviedol: "Rád by som vyjadril čo najvrúcnejšie blahoželanie k desiatim rokom existencie AUTOBEST. Od nášho prezidenta i za svoju osobu vám prajem množstvo úspechov v pokračovaní vašej úspešnej práce a pre projekt AUTOBEST prosperitu v nadchádzajúcich rokoch."

Jubilejné 10. vyhlásenie výsledkov ankety AUTOBEST 2011 a odovzdanie ďalších cien sa uskutočnilo 4. februára 2011 v sále Toma Caragiu v legendárnom divadle Bulandra v Bukurešti. Organizácia AUTOBEST radikálne upravila halu divadla tak, aby mohla poňať 100 účastníkov gala večera. Okrem členov poroty sa ho zúčastnila stovka významných hostí z radov vedúcich pracovníkov európskych automobiliek, PR zástupcov značiek, zahraničných hostí ako aj čelných predstaviteľov rumunského automobilového priemyslu.

Podrobnosti o ankete AUTOBEST a tohtoročných výsledkoch nájdete na www.autobest.org/new.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk