Mitsubishi Pajero SWB - Predstavenie WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 17.8.2017
Mitsubishi Pajero SWB

Mitsubishi Pajero SWB

Predstavujeme Vám najvýkonnejší, najluxusnejší model Pajero, aký sme kedy vyrobili. O jeho výnimočnosti svedčí 12 víťazstiev v Rallye Dakar. Pre modelový rok 2016 prichádza vo vynovenom šate s modernizovaným motorom 3.2 DI–D a výkonom 140 kW / 190k spĺňajúcim emisnú normu EURO 6, ktorý Vás spoločne so sofistikovaným pohonom 4x4 Super Select II odvezie kamkoľvek chcete.

Či už sa preplietate zákrutami malej dedinskej cestičky alebo sa pohybujete po diaľnici, Pajero vo Vás znova prebudí Váš zmysel pre dobrodružstvo a dostane Vás v podstate kamkoľvek v pohodlí, bezpečí a tiež vo veľkom štýle. Akonáhle sa posadíte za volant, uvoľníte sa v mäkkom a luxusnom koženom kresle, vysoko nad všetkými ostatnými na ceste. Získate impozantný a úchvatný pohľad na život.

Mitsubishi Pajero predstavuje

Tomáš Hollý st., zakladateľ Pajero-Clubu Slovakia a konateľ H & M autoopravy – predaj s.r.o., autorizovaný predajca vozidiel Mitsubishi v Banskej Bystrici
Tomáš Hollý st. „Vozidlám s pohonom 4x4 sú mojou vášňou už od roku 1971. Za ten čas som prešiel rôznymi značkami, od rumunského Ara cez ruskú Nivu, Nissan či Toyotu až po Mitsubishi Pajero, ktorému som ostal verný dodnes. Pajero ma za tie roky presvedčilo, že je nielen spoľahlivé, ale že má navyše úžasnú priechodnosť terénom a to bez akýchkoľvek dodatočných úprav. Veľkou výhodou Pajera je jeho všestrannosť a možnosť praktického využitia všetkých prvkov, ktoré sú na dosah vždy, keď ich potrebujete. Svojou výbavou uspokojí náročného biznismena a technickými riešeniami zase praktického dobrodruha.

Vo všetkých prevedeniach je v základnej výbave stabilizačný a trakčný systém so 100% uzávierkou zadnej nápravy. Pri zaradení „najvyššieho stupňa“ tzv. redukcie s medzinápravovou uzávierkou a s uzávierkou zadnej nápravy sa z Pajera stáva neskrotný Mustang v teréne. Tam kde Pajero zapadne, iné auto ani nedôjde.

Pre mňa je Pajero jednoznačným víťazom vďaka svojim off roadovým schopnostiam a komfortu osobného vozidla, ktorý mi poskytuje pri bežnej jazde. Určite mi dáte za pravdu, keď si Pajero sami vyskúšate.“

Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk