Mitsubishi Pajero LWB - Technológie WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 23.7.2017
Kúpa vozidla Mitsubishi
Pajero LWB
PDF na stiahnutie
Kompatibilita mobilných telefónov s Mitsubishi handsfree systémom

5-ti ročná záruka Mitsubishi

Mitsubishi Pajero LWB
Cena od 34 900 EUR
Zľava až 5 870 EUR

Mitsubishi Pajero LWB – Technológie

Konštrukcia a bezpečnosť

Zosilnená samonosná karoséria vozidla Mitsubishi Pajero so zabudovaným rámom poskytuje vysoko pevnú konštrukciu s deformačnými zónami okolo motora a absorbuje energiu nárazu, aby bola zaistená maximálna bezpečnosť cestujúcich.

Pre prípad zrážky je Mitsubishi Pajero vybavené nielen dvojfázovými prednými airbagmi, ale tiež bočnými airbagmi a okennými airbagmi pre najvyššiu ochranu vodiča aj spolujazdcov.

Mitsubishi Pajero je vybavené kompletnou súpravou aktívnych bezpečnostných prvkov, vrátane stabilizačného a trakčného systému M-ASTC, protiblokovacieho brzdového systému ABS a systému EBD – elektronickým rozdeľovačom brzdnej sily.

Pohon 4WD Super Select II

Pohon 4WD Super Select II Vám umožňuje preradiť z pohonu dvoch kolies na pohon štyroch kolies pri rýchlostiach až 100 km/h. Pre jazdu v náročnom teréne je možné vybrať režim s redukovaným prevodom, ktorý takmer zdvojnásobuje účinnosť brzdenia motora pri akomkoľvek prevodovom stupni, čo dáva vozidlu Mitsubishi Pajero dostatočne pomalý pohon na zvládnutie veľmi prudkých svahov, hlbokého snehu alebo blata.

Režim 2H Režim 2H – stály pohon na dve zadné kolesá 2WD
Tento režim je ideálny pre jazdu v meste a na suchých cestách. Ponúka tichú jazdu s hladkým jazdným výkonom. Tento režim zároveň prináša úsporu paliva.

Režim 4H Režim 4H – stály pohon všetkých 4 kolies 4WD
V režime 4WD je zapnutý pohon všetkých kolies, zmení sa rozdelenie krútacieho momentu medzi prednými a zadnými kolesami z 33:67 až na 50:50, aby bola dosiahnutá zvýšená trakcia a bezpečnosť, najmä pri jazde v nepriaznivých podmienkach alebo pri ťahaní.

Režim 4L Režim 4HLc – stály pohon všetkých kolies 4WD so zamknutým medzinápravovým diferenciálom
Pri tomto režime, kedy je uzamknutý medzinápravový diferenciál, je hnacia sila rozdelená rovnomerne 50:50 medzi predné a zadné kolesá. Režim 4HLc Vám umožní prejsť náročnejším terénom než s použitím režimu 4H.

Režim 4L Režim R4LLc – stály pohon všetkých kolies 4WD so zamknutým medzinápravovým diferenciálom a redukciou
Tento režim je ideálny na jazdu v teréne alebo hlbokým snehom či blatom. Pohon štyroch kolies je pri zaradení 4LLc sprevodovaný napomaly, a to výrazne uľahčuje priechodnosť aj tým najnáročnejším terénom.Uzávierka zadného diferenciálu

Na skutočne extrémne podmienky máte možnosť uzavrieť zadný diferenciál, aby ste k sebe pevne spojili pravú a ľavú stranu zadnej nápravy. Ak napríklad jedno zo zadných kolies stratí trakciu, použitie uzávierky zadného diferenciálu spôsobí, že sa druhé koleso bude stále pohybovať, čo Vám zaistí, že neuviaznete.

Flexibilné usporiadanie sedadiel

Behom niekoľkých sekúnd môžete ľahko zmeniť Mitsubishi Pajero z dvojsedadlového vozidla na prevoz ťažkého nákladu na päťsedadlové terénne vozidlo alebo sedemsedadlové luxusné rodinné vozidlo. Sedadlá v 3. rade modelu Mitsubishi Pajero LWB rýchlo zmiznú vďaka systému Fold2Hide a zanechajú za sebou ploché dno s veľkorysou výškou batožinového priestoru. Sedadlá v treťom rade môžu byť tiež úplne vybraté, aby sa vytvoril voľný odkladací priestor pod podlahou.

Audiosystém Rockford Acoustic Design

Rockford Acoustic Design

Mitsubishi Pajero LWB je vybavené špičkovým audiosystémom s výkonom 860 wattov špeciálne navrhnutým pre toto vozidlo spoločnosťou Rockford Corporation. Vo vozidle ste obklopení 12 optimálne rozmiestnenými reproduktormi a môžete zažiť skutočne pôsobivú akustickú atmosféru.

Brake Override System

Systém prednostného brzdenia je nová bezpečnostná funkcia, ktorá zaistí v kritickej situácii to, že brzdenie je uprednostnené pred akceleráciou, pokiaľ sú zošliapnuté oba pedále súčasne.

Bluetooth hands-free a USB pripojenie

Vďaka originálnej Bluetooth hands-free sade, ktorú je možné ovládať hlasovými povelmi alebo pomocou ovládačov na volante sa môžete plne venovať jazde. Vo verzii Instyle+, ktorá je vybavená multimediálnym navigačným systémom MMCS, môžete vďaka spomenutému pripojeniu listovať v telefónnom zozname alebo počúvať vaše obľúbené skladby vo formáte MP3 priamo z telefónu. Navyše máte niekoľko možností pripojenia externých hudobných zdrojov pomocou AUX (jack), alebo USB vstupu.

Parkovací asistent s kamerou vo vnútornom spätnom zrkadle

Pomocou zadnej kamery, ktorej obraz sa prenáša do vnútorného spätného zrkadla s automatickou clonou bude parkovanie v meste ešte jednoduchšie. Tento prvok zvýšeného komfortu ponúka Pajero vo verzii Instyle.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk