Mitsubishi Outlander - Dizajn WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 17.1.2017

Nový Mitsubishi Outlander – Dizajn

Outlander predstavuje úplne novú vizuálnu identitu značky Mitsubishi, označovanú ako „Dynamic Shield“ (dynamický štít).

Nové stvárnenie čelných partií vyjadruje dizajnový odkaz postavený na tradícii značky Mitsubishi, zároveň pôsobí sviežim dojmom a evokuje jedinečný pocit bezpečia a ochrany pre vodiča i posádku. Vo vnútri ponúka nový Outlander tichú a uvoľnenú atmosféru, umocnenú jeho japonskou kultivovanosťou, pohodlím, kvalitou použitých materiálov a zmyslom pro každý detail.

Farby

* metalická | ** perleťová
Exteriér

Dominantou exteriéru je moderná agresívna predná maska v tvare „dynamického štítu” s výrazným chromovaným dekorom, ktorý má symbolizovať funkčnosť a bezpečnosť typickú pre vozidlá kategórie SUV od Mitsubishi Motors. Štíhle LED svetlomety obopínajúce karosériu sa vrátane svetiel pre denné svietenie zložených z 12 diód jemne ťahajú smerom dohora a do bokov, čím ešte viac umocňujú celkový športový pocit z vozidla. Nový Outlander je o 40 mm dlhší a jeho robustný vzhľad podtrhujú nové elegantné 18“ kolesá s diskami z ľahkých zliatin, zvýraznené čiernymi lemami blatníkov. K elegantnému vzhľadu exteriéru prispieva taktiež prepracovaná zadná časť vozidla. Praktické zadné výklopné dvere sú jednoducho otvárateľné stlačením tlačidla na diaľkovom ovládaní od vozidla alebo pomocou spínača priamo z miesta vodiča. Piate dvere je tak možné pohodlne otvoriť a zavrieť bez toho, aby ste museli z vozidla vystúpiť. Elektricky ovládané zadné výklopné dvere a inteligentné bezkľúčové ovládanie prispievajú k maximálnemu pohodliu.

Interiér

Nový Outlander je kultivovaným japonským vozidlom, ktorého interiér ponúka tichú a uvoľnenú atmosféru, dostatok priestoru a praktickej funkčnosti, maximálnu ergonómiu a komfort, a v neposlednom rade elegantný dizajn s dôrazom na každý detail. Prepracované sedadlá s novým čalúnením a výplňami zabezpečia komfortné cestovanie, vylepšené je navyše i bočné vedenie sedadiel a operadiel. Vďaka prepracovanému sklápaniu zadného sedadla je zabezpečená jeho ľahká ovládateľnosť. V interiéri sú využité nové dekory obkladových materiálov, výplne dverí a palubnej dosky, pribudli mäkčené materiály na lakťovej opierke, samozatmavovacie vnútorné spätné zrkadlo alebo odkladacia schránka na okuliare. Nový dizajn koženého volantu zaujme hrubším vencom, opierkami pre prsty a lesklými čiernymi akcentami. Elektricky ovládané veľkoplošné strešné okno prinesie cestujúcim úplne iný pohľad na cestovanie, naplní interiér vozidla svetlom a dodá pocit ešte väčšieho priestoru.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk