Mitsubishi Lancer Sportsedan - Dizajn WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 17.8.2017

Mitsubishi Lancer Sportsedan – Dizajn

Lancer Sportsedan bol navrhnutý tak, aby bol po každej stránke perfektný – vzhľad dokonale ladí so športovou podstatou a zážitkom z jazdy.

Farby

* metalická | ** perleťováExteriér

Predná časť karosérie so žraločou tlamou a hlboko zapustenými reflektormi pritiahne množstvo pohľadov, rovnako ako dlhá kapota s prednou mriežkou v štýle stíhačky. Tieto ostré rysy plynule pokračujú vysokými bokmi vozidla, úzkou líniou okien a sú zakončené batožinovým priestorom a koncovými svetlami s novým dizajnom, ktorý zdôrazňuje klinovitý bočný profil modelu Lancer a vyvoláva dojem neustáleho pohybu. Či už sa pozeráte odkiaľkoľvek, Mitsubishi Lancer je široký v ramenách, posadený nízko na zemi a plný sily. Nie je to ale dizajn pre dizajn – ide o mimoriadne užitočné a atraktívne auto, ktoré je priamo zrodené pre cesty, pripravené kedykoľvek vyraziť.

Interiér

Mitsubishi Lancer je vozidlo, pri ktorom nemusíte voliť medzi funkčnosťou a štýlom. Za štíhlym a skvelým zovňajškom nájdete priestrannú kabínu pre päť dospelých osôb. Krivka palubnej dosky podporuje dojem priestoru a batožinový priestor je vďaka sedadlám sklopným v pomere 60/40 pripravený postarať sa o nároky Vás i Vašej rodiny. Materiály použité v interiéri boli vybrané tak, aby skvele vyzerali a to nielen dnes, ale aj po viacerých rokoch používania vozidla.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk