Mitsubishi L200 - Modely WWW.MITSUBISHIMOTORS.SK
Informácie sú platné ku dňu 29.6.2017

Mitsubishi L200

Mitsubishi L200 je štýlový, robustný pick-up 4x4, ktorého všestranná využiteľnosť vyhovuje všetkým požiadavkám aktívneho životného štýlu. Je kombináciou sily a spoľahlivosti vďaka osvedčenej technológii 4WD, ktorá prináša veľký úspech aj na medzinárodných súťažiach na celom svete.

L200 L200 L200

  • Mitsubishi L200 Single Cab

    Ak potrebujete čisto pracovné vozidlo a pomýšľate iba nad prevážením nákladu, model L200 vo vyhotovení Single Cab je pre Vás tou najlepšou voľbou. Presvedčí vás o tom vynikajúca viditeľnosť, skvelý polomer otáčania či veľký ložný priestor s dvojitými stenami vyrobený z pozinkovanej ocele a s jediným, centrálnym uvoľnením zadného čela.

  • Mitsubishi L200 Club Cab

    Model L200 vo vyhotovení Club Cab ponúka praktický ložný priestor, ktorého výška sa teraz zväčšila z pôvodných 405 na 460 mm. Navyše je o 300 mm dlhšia ako v prípade vyhotovenia Double Cab, pričom vo vnútri kabíny disponuje dostatočným priestorom na pohodlné sedenie štyroch osôb. Všetky tieto atribúty v spojení s výhodami osobného vozidla ako je komfort jazdy a vynikajúca ovládateľnosť predstavujú dokonalú kombináciu pre tento pracovný pick-up, ktorý vám poslúži aj ako spoľahlivý spoločník na každý deň.

  • Mitsubishi L200 Double Cab

    Model L200 vo vyhotovení Double Cab je nepochybne najpriestrannejším, najprepracovanejším, najpohodlnejším a najlepšie ovládateľným vozidlom typu pick-up. A teraz s novou prednou maskou a mohutnejším nárazníkom pôsobí omnoho dospelejšie – vzadu je dosť priestoru na veľký náklad, pričom vozidlo má dostatok sily, aby mohlo ťahať aj príves. Zvládne totiž až 2 700 kg.


Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishimotors.sk